o_festiwalu

O FESTIWALU
O FESTIWALU

To już druga edycja!
Zapraszamy na wyjątkowy festiwal dla miłośników fotografowania i filmowania. 2 dni inspiracji i edukacji, nowinek sprzętowych, spotkań z mistrzami oraz pasjonatami takimi jak Ty z całej Polski!

Dlaczego warto wziąć udział w Festiwalu Fotoforma?

Zainspiruj się i rozwijaj swoje umiejętności
  • Ponad 60 wykładów z udziałem renomowanych polskich fotografów i filmowców
  • Warsztaty typu Masterclass (dodatkowo płatne)
  • Fotospacery
  • Wystawy fotograficzne w strefie chillout i na terenie festiwalu
Odkrywaj
  • Stoiska największych producentów i dystrybutorów sprzętu foto-video-druk na świecie – eksperci marek obecnych na festiwalu, z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania.
  • Strefy tematyczne: druku, światła, fotoalbumów, finansowania, usług – specjalna powierzchnia wystawiennicza, na której przy pomocy ekspertów, zgłębisz tajniki profesjonalnego video, oświetlenia studyjnego oraz druku. Sam konkret i testy na żywo! Tutaj będziesz mógł również porównać bogatą ofertę fotoalbumów i innych fotoproduktów największych polskich firm z tej branży. Natomiast w strefie finansowania dowiesz się jakie wsparcie możesz uzyskać na rozwój swojego biznesu foto-video.
Przetestuj i kup
  • Nie wiesz na co się zdecydować? Chcesz wypróbować sprzęt przez zakupem? Przyjdź na stoisko producenta lub do naszej bezpłatnej wypożyczalni, przetestuj sprzęt i kup w mega promocyjnej, festiwalowej cenie!
Strefa gastro i chillout
  • Zadbaj o ciało i ducha. W przerwie pomiędzy wykładami możesz posilić się w strefie gastro i zrelaksować na wygodnych sofach w strefie chillout.
Konkursy
  • Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym i filmowym. Do wygrania niesamowite nagrody! Twoje prace oceni profesjonalne Jury złożone z renomowanych polskich fotografów i filmowców, a wręczenie nagród odbędzie się w czasie festiwalu.

A to wszystko w cenie 1 pizzy 🍕🙂

Bilet wstępu na festiwal kosztuje 49 zł za dwa dni. Obejmuje również bezpłatny parking wokół stadionu.

13 i 14 czerwca wszystkie drogi prowadzą do Warszawy! 🚗 🚅 🚋 🚲

KUP BILET

O ORGANIZATORZE

fotoforma_logo

Fotoforma to sklep, w którym pracują tacy sami pasjonaci fotografowania i filmowania jak Ty. Prowadzimy sprzedaż online na Fotoforma.pl oraz w dwóch sklepach stacjonarnych: w Warszawie i we Wrocławiu. Mamy także fotolaboratorium w Warszawie. Firma prowadzi działalność od 2002 roku.  

Jesteśmy autoryzowanym partnerem wszystkich wiodących na rynku producentów sprzętu foto-video. Służymy profesjonalnym wsparciem zarówno dla zawodowców jak i amatorów.

Prowadzimy również skup produktów używanych, wypożyczalnię sprzętu foto-video oraz fotolab.

Ale sprzedaż to nie wszystko. Rozwijamy pasję i umiejętności fotografów i filmowców poprzez organizację licznych warsztatów, szkoleń, spotkań autorskich, dni otwartych czy udział w imprezach branżowych na terenie całego kraju.

Organizujemy już drugą edycję Festiwalu Fotoforma, która odbywa się w stolicy naszego kraju na stadionie narodowym.

Więcej informacji na Fotoforma.pl.